Bezlepkový vianočný receptár Novalim 2022

A je to tu! Konečne vám aj tento rok prinášame náš bezlepkový vianočný receptár. Stal sa už takou tradíciou a my sa vždy celý rok tešíme, ako vám ho na prvý advent predstavíme. Prvý advent tu práve máme, tak dovoľte, aby sme vám s radosťou ponúkli náš tohtoročný receptár. Nájdete v ňom 10 odskúšaných bezlepkových receptov na sladké aj slané dobroty. Veríme, že vás bude inšpirovať k vianočnému pečeniu a aj vďaka nemu budú vaše Vianoce sladké a pestré.

Bezlepkový vianočný receptár Novalim 2022

Každý rok na jeseň si s kolegynkou sadneme a plánujeme, čo vám napečieme a ponúkneme na Vianoce. Aspoň teda “virtuálne” v podobe receptov bez lepku.

Čo na vás teda čaká?

10 bezlepkových receptov, ktoré sme napiekli, odskúšali a vycibrili tak, aby sa vám ľahko a jednoducho podarili a najmä – aby vám chutili. Klasika, modernejšie recepty, pečené i bez pečenia, sladké i slané, ale všetky zaručene bez lepku a všetky veľmi chutné. Po dopečení sme ich dali ochutnať aj v našom okolí, aby sme mali istotu, že sme sa trafili do chuti väčšiny.

Neváhajte teda a stiahnite si náš tohtoročný bezlepkový vianočný receptár.

A ak vám 10 receptov nestačí – nebojte sa, na našej stránke receptov nájdete aj minuloročné receptáre plné dobrých nápadov. Stačí, ak do lupy napíšete slovo receptár.

My vám prajeme, aby sa vám dobre pieklo, aby vám dobre chutilo a povedzte o našom receptári aj ďalej. Čím viac nás bude mať z neho úžitok, tým lepšie.

 

Sitahntie si receptár tu: Bezlepkový vianočný receptár 2022

Bezlepkový vianočný receptár 2022
Bezlepkový vianočný receptár 2022