Bezlepklová desiata pre deti- receptár na stiahnutie

Každá mama vie, že bezlepková desiata pre deti je každodenný oriešok. Čo pripraviť našim malým bezlepkáčom, aby im chutilo, aby ich desiata bola nutrične vyvážená, výživná a pestrá? A samozrejme bez lepku?

Bezlepková desiata pre deti- receptár na stiahnutie

Častokrát si lámeme hlavu nad prípravou školskej desiaty. Chceme predsa, aby naše deti jedli kvalitnú stravu aj bez lepku. A aby to bolo jednoduchšie, pripravili sme pre vás praktický receptár – Bezlepková desiata pre deti. Nájdete v ňom nápady na sladké alebo slané bezlepkové desiate, ktoré vašim deťom budú chutiť.

Stiahnite si náš receptár Bezlepková desiata pre deti ešte dnes zadarmo a inšpirujte sa receptami, ktoré sme odskúšali. Možno ešte dnes z nich niečo napečiete alebo pripravíte na zajtrajšiu desiatu pre svoje ratolesti. Budeme sa tešiť, ak nám potom napíšete, ktorý z receptov vás najviac oslovil.

Receptár si môžete ZADARMO stiahnuť tu:

Bezlepková desiata pre deti – receptár

 

Zalistujte si v receptári Bezlepková desiata spolu so svojími deťmi. Vraj ak deti zapojíme do prípravy a výberu jedla, lepšie im chutí a sú ochotnejšie zjesť veci, ktoré inak odmietali.

Na konci receptáru nájdete miesto, kam si môžete zapísať svoj obľúbený bezlepkový recept na desiatu pre deti.

bezlepková desiata pre deti - receptár
bezlepková desiata pre deti – receptár