Muffinový bezlepkový receptár

Škola začala a my, rodičia, si niekedy lámeme hlavu nad tým, čo tým našim deťom pripraviť na desiatu. Obzvlášť pri celiakii je to trochu náročnejšie a výber je obmedzený. Ako si s tým poradiť?

Muffinový bezlepkový receptár

Aby sme vám to trochu uľahčili, pripravili sme pre vás muffinový bezlepkový receptár. Nájdete v ňom 10 receptov na chutné bezlepkové muffiny nasladko alebo naslano. Veríme, že si z nich vyberiete a napečiete možno už na zajtrajšiu desiatu.

Stiahnite si náš muffinový bezlepkový receptár ZADARMO ešte dnes a keď niečo z neho napečiete, dajte nám vedieť, ktorý z muffinov bol váš favorit.

Receptár si môžete stiahnuť tu:

MUFFINOVÝ BEZLEPKOVÝ RECEPTÁR (klikni na odkaz)

MUFFINOVÝ BEZLEPKOVÝ RECEPTÁR
MUFFINOVÝ BEZLEPKOVÝ RECEPTÁR

Novalim – bezlepkové recepty na každý deň

Ak radi varíte alebo pečiete a vo vašej rodine sa objavila diagnóza celiakia alebo gluténová intolerancia, vitajte v našom klube tých, ktorí žijú bez lepku. Novalim je tu pre vás už 30 rokov so svojimi bezlepkovými výrobkami, ktoré sú vyrábané výlučne z prirodzene bezlepkových surovín a sú vhodné aj pre najsenzitívnejších celiatikov.

Navštívte našu stránku bezlepkových receptov, kde každý týždeň pribúdajú nové recepty na kadžý deň.

Hľadáte inšpiráciu na bezlepkové raňajky, desiate, obedy, večere alebo dezerty? Čo takto domáce pečivo či chlieb bez lepku? Všetko toto nájdete na Novalim stránke. Vaše rozhodovanie o tom, čo navariť, zrazu bude oveľa jednoduchšie.

Sledujte nás aj na Facebooku alebo Instagrame (@novalim_sk) a píšte nám, ak máte otázky alebo nápady na nové recepty či výrobky. Každý mesiac máme pre vás okrem receptov aj súťaže o milé ceny, zaujímavosti zo sveta bez lepku, či praktické informácie, ako si uľahčiť život bez lepku.

 

Nezabudnite si stiahnuť aj ďalšie naše receptáre zadarmo:

(stačí kliknúť na odkazy uvedené nižšie a otvorí sa vám stránka, kde si môžete jednotlivé receptáre stiahnuť ešte dnes)

Receptár Bezlepkové Polotovary Novalim

Vianočný receptár 2020

Vianočný receptár 2019

Vianočný receptár 2018