Bezlepkový receptár – polotovary Novalim

Každému občas padne vhod navariť rýchlo a šikovne. Presne na to vám pomôžu naše obľúbené polotovary bez lepku. Na sladké a slané varenie, na pečenie, zahusťovanie, prípravu dezertov a mnohé ďalšie…nápadov, ako ich použiť, je neúrekom, je len na vás, čo si dnes vyberiete. Náš bezlepkový receptár na polotovary Novalim vám zodpovie častú otázku – čo dnes navariť. Stiahnite si ho ešte dnes, prelistujte a verte, že v ňom určite nájdete mnoho praktických inšpirácií.

Bezlepkový receptár – polotovary Novalim

Poznáte polotovary Novalim? Sú to zmesi na prípravu klasických koláčov, dezertov alebo jedál, na ktoré sme zvyknutí a máme ich najradšej. A sú, samozrejme, bez lepku :-).

Stiahnite si náš bezlepkový receptár na polotovary a navarte alebo napečte si dnes niečo dobré.

Bezlepkové polotovary Novalim:

  • Bezlepková pečivová strúhanka – poctivá pečivová strúhanka pripravená z bezlepkového pečiva, vhodná na obaľovanie rezňov, zeleniny alebo syra pred vysmážaním, na zahusťovanie, prípravu koláčov alebo posýpky na sladké jedlá.
  • Bezlepková krupica – pripravíte z nej bezlepkovú krupicovú kašu, rôzne zavárky do polievky, napríklad krupicové halušky, ale ja sladké a slané zapekané nákypy
  • Bezlepková bábovka v prášku – najväčšia klasika spomedzi rodinných koláčov, ktorá sa však dá využiť aj na prípravu luxusných toriet alebo krémových zákuskov.
  • Bezlepkové palacinky v prášku – rýchly obed? Žiaden problém. A keď už nebude chuť na palacinky, z tejto zmesi si ľahko upečiete nadýchané lievance alebo cisársky trhanec.
  • Bezlepkový muffin v prášku – zapojte do pečenia aj deti, s bezlepkovým muffinom v prášku to bude hračka. Dochuťte si muffiny podľa vašej preferencie, ovocím, orieškami, čokoládou….A keď budete mať chuť na zmenu, zo zmesi na muffin sa dajú napiecť ďalšie chutné koláče alebo zákusky.
  • Bezlepková knedľa v prášku – ako príloha k mäsu a omáčkam. Náš bezlepkový receptár vám však ukáže, že z tejto zmesi si viete pripraviť výborné sladké jedlá, tak neváhajte a skúste niečo možno už dnes na obed.
  • Bezlepkový perník v prášku – si viete pripraviť vo verzii liateho perníka na plech ale aj ako vykrajované perníčky. ň
  • Bezlepkové halušky v prášku – bryndzové? Vajíčkové? Smotanové? Alebo ako strapačky s kapustou či príloha k paprikášu? Tieto halušky sa oplatí mať vždy po ruke.
bezlepkový receptár polotovary

Sitahnite si bezlepkový receptár – polotovary Novalim

Náš bezlepkový receptár – polotovary Novalim si môžete stiahnuť tu (kliknite na odkaz pod obrázkom nižšie):

Bezlepkový receptár polotovary Novalim

Receptar_polotovary

 

Bezlepkové strapačky
Bezlepkové strapačky